English
وب سایت موسسه تکیه گاه دانش، جامع ترین بانک اطلاعات تحصیل در ایتالیا - قطب جدید تحصیل در اروپا
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
۱۴۰۳/۰۴/۲۶
.
login logo
  درباره ما 

 موسسه علمی تکیه گاه دانش به شماره ثبت 26926 و مجوز رسمی به شماره 90206/17/42 از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سال 1389 تاکنون به ارائه خدمات تخصصی اعزام دانشجو به کشورهای ایتالیا و روسیه پرداخته است. این موسسه با هماهنگی وزارت علوم و نیز مطالعه گسترده، برنامه ریزی صحیح و همکاری با دانشگاه های ایتالیا، موسسات معتبر این کشور و کارگزاران مطمئن و معتبر گامی بلند در راستای کمک به متقاضیان عزیز جهت تحصیل در ایتالیا برداشته است و موفقیت فراوان در این حوزه بدست آورده است.
چرا تکیه گاه دانش:

دارای مجوز رسمی اعزام دانشجو به ایتالیا و روسیه از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
عضو رسمی 
کانون موسسات اعزام دانشجو 
دارای مدرک بین المللی مشاور اعزام دانشجو بین المللی (IATC) به شماره 269


- هزینه کلیۀ خدمات موسسه، طبق چارچوب مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و شامل تمامی خدمات اعم از پذیرش ، اخذ ویزا ، امور اسکان و کمک هزینه دولتی بوده و به شرط انجام آنها تسویه می شود.


خدمات اعزام دانشجو موسسه تکیه گاه دانش

     1.اعزام دانشجو جهت تحصیل در ایتالیا

  • ارائۀ کلیۀ خدمات تحصیلی اعم از مشاورۀ تحصیلی جهت اخذ پذیرش در رشته های ارائه شده به زبان انگلیسی در مقاطع فوق لیسانس و دکتری و ثبت نام در دانشگاه‌های معتبر و انجام کلیۀ امور ثبت نام در داخل خاک ایتالیا
  • اخذ کمک هزینه تحصیلی دولتی (تا 5200 یورو در سال) 
  • مشاوره کامل اخذ ویزای تحصیلی،  
  • اخذ بیمه، کد مالیاتی، اقامت دانشجویی و مشاوره ضروری در بدو ورود دانشجو به کشور ایتالیا 
 


منشور اخلاقی موسسه:

اعضای موسسه تکیه گاه دانش در راستای ارائه خدمات صحیح به دانشجویان محترم خود را متعهد به تمامی مفاد مندرج در منشور اخلاقی موسسه می دانند. جهت رویت منشور اخلاقی موسسه اینجا را کلیک نمایید.

همکاری با موسسات اعزام دانشجو:
از موسسات معتبر اعزام دانشجو که دارای مجوز رسمی وزارت علوم می باشند جهت همکاری در خصوص تبادل دانشجویان به کشور های حوزه فعالیت موسسه دعوت به عمل می آید.

contact us :
88207093
88658046
88207068
88657934
09199090441
tkdanesh@gmail.com
ideh nama
کلیه حقوق اطلاعات این سایت برای موسسه تکیه گاه دانش محفوظ می باشد